Chiptuning

chiptuningJeśli tu trafiłeś, to z pewnością wiesz, że chiptuning polega na polepszeniu osiągów silnika w samochodzie, a dokładniej podniesieniu jego mocy i momentu.

Na etapie produkcji, w każdym silniku spalinowym pozostawiana zostaje rezerwa mocy i momentu obrotowego w seryjnym oprogramowaniu sterownika silnika. Dzięki chiptuningowi możesz z niej skorzystać, podnosząc osiągi swojego samochodu.
W przypadku silników wolnossących, bezpieczny przyrost , to ok. 5%-10% pierwotnej mocy, natomiast dla silników doładowanych od 20% do nawet 50%! Brzmi kusząco, prawda?
Co istotne – nie korzystamy z tzw. gotowców dla danych modeli aut , tylko sczytujemy oryginalne mapy sterownika silnika i poprawiamy ich parametry.
Zapraszamy do naszej firmy, gdzie poza chiptuningiem skorzystać możesz z szerokiej gamy usług, mających na celu doprowadzenie Twojego auta do pożądanego przez Ciebie efektu :)

Wszystko co najlepsze dla Twojego samochodu

W Carfan dostaniesz wszystko to, co wpłynie pozytywnie na wygląd Twojego auta. Korzystając z kilku naszych usług kupujesz je w pakiecie, czyli płacisz mniej za każdą. A usługi mamy również nietypowe:
    • impregnacja dachów cabrio
    • czyszczenie parą
    • usuwanie zarysowań
    • zaprawki lakiernicze
    • wiele innych
Zadbaj o swoje auto już dziś!

Sprawdź jak łatwo do nas trafisz!

Wykonanie strony: firmowe strony internetowe